нан!

Науковий академічний журнал Національної академії наук України  "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" опублікував матеріал круглого столу в окупованому Луганську, антиукраїнського, пропагандистського змісту.

Про це на свої сторінці у facebook написала оглядач відділу освіти, науки, медицини та екології газети "Дзеркало тижня" Оксана Онищенко, передає Корпція Інфо

Йдеться про матеріал такого собі кандидата юридичних наук О. Лопати. У своїй статті, що називається "Луганськ: спекотне літо 2014 року", автор шельмує Революцію гідності та Збройні сили України, звинувачуючи їх у геноциді і використанні заборонених міжнародним правом засобів і методів ведення війни.

нан1

Революцію гідності пан Лопата називає державним переворотом і пояснює :"під неї були випущені величезні гроші, а не тільки пряники Нуланд" . "Основними її учасниками були маргінали з усієї країни, яким, власне, втрачати було нічого… Маргінали дуже хотіли забрати майно не лише у "донецьких", а й у "своїх" — "київських", "львівських", "рівненських" тощо".

нан2

НАН

нан3