У суботу, 19 вересня, російський опозиціонер Олексій Навальний поділився кадром з клініки “Шаріте” в Німеччині, де він лікується від отруєння. Також він розповів про те, як протікає його процес відновлення.

Відповідний пост розміщений в Facebook.

“Давайте розповім, як йде моє відновлення. Це вже ясна дорога, хоч і неблизька. Всі поточні проблеми на кшталт того, що телефон в моїх руках даремний, як камінь, а налити собі водички перетворюється в цілий атракціон, – суща дурниця. Поясню. Зовсім недавно я не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти. Щоранку до мене приходив доктор і говорив: Олексій, я приніс дошку, давайте придумаємо, яке на ній написати слово. Це призводило мене в розпач, бо хоч я вже і розумів в цілому, що хоче доктор, але не розумів, де брати слова “, – йдеться в повідомленні.

При цьому зараз, як стверджує Навальний, він вже може самостійно спускатися і підніматися по сходах.

“Зараз я хлопець, у якого тремтять ноги, коли він йде по сходах, але зате він думає:” О, це ж сходи! По ній піднімаються. Мабуть, треба пошукати ліфт “. А раніше б просто тупо стояв і дивився. Так що багато проблем ще належить вирішити, але приголомшливі лікарі університетської берлінської клініки” Шаріте “вирішили головну. Вони перетворили мене з” технічно живої людини “в того, хто має всі шанси знову стати Вищої Формою Істоти Сучасного Товариства – людиною, яка вміє швидко гортати інстаграм і без роздумів розуміє, де ставити лайки “, – йдеться в тексті повідомлення.

Навальный рассказал, как идет процесс восстановления. Скриншот: facebook.com/navalny