а

У Польщі вшосте стартують найбільші військові навчання країни Анаконда.

Як повідомляє офіційна сторінка навчань, Анаконда-2016 буде третіми навчаннями, які стали міжнародними, передає Корупція Інфо.

На 6 червня заплановане проведення офіційної церемонії відкриття навчань, яка відбудеться в Академії національної оборони у Варшаві.

Цього року у навчаннях візьмуть участь представники збройних сил 24 країн-союзників і партнерів. Практична частина навчань розпочнеться 7 червня і триватиме 10 днів, до 17 червня цього року.

"Метою навчань є відпрацбювання спільних дій національних і коаліційних командувань та підрозділів в рамках об'єднаної обороннної операції оборони в умовах гібридної війни", – йдетсья у повідомленні.

Тренування буде здійснюватися на 7 основних майданчиках під управлінянм міжнародного штабу. У навчаннях візьмуть участь чотирьох як сухоуптін, так і повітряні, морські війська і підрозділи спеціального призначення. До навчання залеучно 31 тис. військових, через яких 12 тис. представлятимуть польську армію. До навчання залучаються 3000 одиниць військової техніки, серед якої 105 літакві різного типу та 12 кораблів.

Нагадаємо, морські військові навчання під керівництвом НАТО, BALTOPS 2016 розпочалися 3 червня у південній частині Балтійського моря біля берегів Швеції, Данії та Польщі.