Дмитро Ярош не афішує свою родину, передає Корупція.Інфо

Популярне: НЕ ПРОПУСТІТЬ і переведіть годинник! Коли Україна переходить на зимовий час 2017. Спатимемо на годину довше

Кореспонденти розпитала Дмитра Яроша про його дружину, яку кандидат в президенти не показує публіці.

"З дружиною нікого не буду знайомити, вона в мене непублічна. Я прийшов з армії та познайомився з нею в спільному колі. Рік зустрічалися – не було кохання, були просто друзями. А потім з'явилося кохання. Я зробив пропозицію, від якої вона не змогла відмовитись", – розповідає Ярош.

Лідер "Правого сектору" одразу попередив майбутню дружину Ольгу, що він український націоналіст та буде боротися за ідеали, та "до України дружина не ревнує". Після весілля Дмитро наполіг, щоб дружина полишила роботу і займалася домашнім господарством.

Підвищену увагу дівчат до себе український націоналіст називає міфом, вважає, що цей міф дівчата самі й понавигадували. А для коханок та романів, каже, застарий, тож у інших дівчат шансів немає.

"Не маю коханок. А якби мав, я би вам сказав? Але не маю. Я християнин і кохаю свою дружину. Навіщо мені коханка?" – зізнається Дмитро Ярош

Нагадаємо, Колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош напередодні дозволив собі негарний «наїзд» на лідера Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі і сьогодні отримав від нього за це гідну відповідь.

    «Я б на місці їх командира (прикордонників – Пророк) однозначно дав би команду вогонь на поразку вести. І не панькатися з тієї шушера, яка під синьо-жовтими прапорами знищує державу », – так прокоментував вчора Ярош в інтерв'ю« апостроф »недавній« Прорив »Саакашвілі через українсько-польський кордон.

Колишній глава «Правого сектора» сказав і інші погані слова з цього приводу.

Сьогодні Саакашвілі відповів йому в Фейсбуці так:

«Я нікуди не втік, живу у себе вдома в Києві та якщо ти такий сміливий, наступного разу, коли заїдеш за черговим інструктажем в СБУ, приходь і сюди, я недалеко».

Можливо, Саакашвілі знає більше і тому вважає, що Ярош обслуговує зараз влада (СБУ – це значить Порошенко).

Тоді як в ЗМІ раніше було багато інформації про те, що Ярош і «Правий сектор» є проектами олігарха Коломойського.