Ідея гаранта Конституції Володимира Зеленського про проведення опитування 25 жовтня, в день місцевих виборів, викликала політичні маніпуляції та зайве нагнітання емоцій.

Ооб це в ефірі одного з телеканалів заявила нардеп від «Слуги народу» і претендент на посаду мера Києва Ірина Верещук.

«Що це за політична істерика:« потішні опитування »,« піар-акції»,« будете відповідати »? Що це за емоції? Якщо подивитися на опитування Соціологічної групи «Рейтинг» – 75% українців, які взяли участь в дослідженні і були респондентами, позитивно і нейтрально ставляться до такої форми опитування і братимуть у ньому участь. Для чого ламати списи? », – обурилася вона.

У той же час, Верещук додала, що опитування не буде проводитися на виборчих дільницях.

«За межами дільниць, після волевиявлення. Таке опитування буде проходити на основі добровільності. Не потрібно забирати у людей право зупинитися і зробити свій вибір, якщо вони захочуть. А якщо не захочуть, нехай проходять повз, і ніхто нікого не буде примушувати. Навіщо зараз маніпулювати громадською думкою? » – сказала Верещук.

За її словами, дату опитування вибрали, в тому числі, і для того, щоб в умовах пандемії коронавірусу зайвий раз не наражати людей на небезпеку заразитися.