В'ячеслав Узелков незважаючи на всі свої старання не може забути дружину Марину.  Крім того, він дуже сумує за дітьми.

Раніше ми писали про те, що Марина і В'ячеслав Узєлкова офіційно більше не разом.  Подружжя розлучилося після 22 років спільного життя.  Для обох це був важкий і непросте рішення.  Знаменитий боксер досі шкодує і сумує за дружиною і дітям.

Днями Узелков опублікував в Instagram зворушливі фото з дочкою Олівією і сином Робертом.  Він підписав сімейні кадри великою кількістю хештегів, в яких висловив всю свою біль і смуток.  Через розлучення чоловік рідше бачиться з дітьми і це його сильно засмучує.Швидше за все це повідомлення було написано спеціально для Марини, а не з метою винести особисте життя на обговорення.  Коментарі до посту В'ячеслав закрив і передплатникам залишилося підтримати кумира тільки лайками.

Що стосується колишньої дружини В'ячеслава Марини Боржемской-Узєлкова, то у неї почався новий життєвий етап.  Екс-тренер проекту «Зважені та щасливі» (СТБ) представила свій новий проект.

Вона запустила власний Інста-журнал про здоровий спосіб життя.  Там публікуються ефективні тренування, смачні рецепти і рекомендації по харчуванню, статті по психології від практикуючих фахівців і багато іншого.