Президент Володимир Зеленський закликав не втягувати Україну до перепетій навколо виборів президента Сполучених Штатів, які заплановані на осінь 2020 року. Про це він розповів в інтерв’ю The Telegraph.

Як зазначається, Зеленський попросив залишити Україну поза президентськими виборами і зазначив, що наразі країна має двопартійну підтримку з американської сторони.

“Навіщо треба знову втягувати до цього Україну? … Зараз ми насолоджуємося двопартійною підтримкою в США як в Конгресі, так і в Сенаті. У нас є підтримка президента”, – заявив український президент і наголосив, що Україна не має наміру впливати на вибори в будь-якій країні, як і на внутрішньо- або зовнішньополітичну ситуацію.

Він також заперечив причетність до витоку записів розмов між Джозефом Байденом та Петром Порошенком щодо генерального прокурора та фінансову допомогу.

“Послухайте, я нічого не знаю про деталі цієї угоди. І чи була ця угода досягнута або не досягнута, або чи існувала ця угода взагалі … Мене цікавить тільки те, як можна було підслухати Офіс президента України”, – уточнив Зеленський.

Нагадаємо, народного депутата та колишнього президента України Петра Порошенка викликали 29 травня на допит у ДБР одразу щодо двох справ – переміщення через митний кордон картин та розмови з Байденом. Однак у потрібний час колишній президент так і не з’явився.