Фотокореспонденти "Страны" також встигли розглянути обновки і модні аксесуари народних обранців, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вже доволі скоро…”: Ярош розповів, коли Україна святкуватиме перемогу на Донбасі

У Верховній Раді добігає кінця сесійний тиждень. Вона була багатою на події: парламентарії прийняли судову реформу, народний депутат Андрій Лозовий з "Радикальної партії" голосував за шістьох, а нардеп Олександр Кірш з "Народного фронту" заснув у сесійній залі напередодні розгляду парламентом президентських законопроектів про "реінтеграції Донбасу",

Годинники Мосійчука від Roger DubuisНародний депутат з "Радикальної партії" Ігор Мосійчук нарешті засвітив свій коштовний годинник. Зазвичай він в парламент приходить в якихось бюджетних аксесуарах, а тут під час його виступу з трибуни – ми встигли зафіксувати модель його швейцарського годинника

Ігор Мосійчук носить годинник швейцарського бренду Roger Dubuis. Це модель Easy Diver Men Wristwatch 44 MM з лімітованої серії коштує $ 16 658 або 446 тис. 434 грн за курсом НБУ на 05.10.2017 року.

Зараз вони продаються тільки б / у і зі знижкою. Секонд-хенд можна замовити в онлайн магазині за $ 8329. Продавець стверджує, що вони "як новенькі".

Аксесуар створений для любителів водних видів спорту, їх водонепроникність – 300 метрів. Циферблат виконаний із золота, а на ремінці – застібка з цього ж дорогоцінного металу.

Відзначимо, що цей годинник є в декларації Мосійчука за минулий рік, так як він зобов'язаний декларувати речі, вартість яких перевищує 100 прожиткових мінімумів на 1 січня звітного року (у 2016 році – 1378 грн).