Патрульна поліція Києва зупинила народного депутата від Блоку Петра Порошенка Павла Різаненко, який перебував за кермом автомобіля Porsche-Cayenne в нетверезому вигляді, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так поєдинок: депутати вийшли “поговорити” в коридор у раді, але відомий боксер все “розрулив” з допомогою кулаків (ВІДЕО)

Про це повідомляє на сторінці в Facebook громадська організація "СТОП – Корупція".

З документа випливає, що "власник автомобіля з державним номером АІ7071АХ, маркою Porsche-Cayenne", скоїв серйозне правопорушення, тобто, перебував п'яним за кермом ".

За словами активіста, в поліції повідомили, що зазначена справа направлена ​​на розгляд до Деснянського районного суду, засідання якого нібито намагаються "зам'яти".

Крім того, Кіщук стверджує, що близько двох років тому нардепа Різаненка вже затримували за їзду в нетверезому вигляді, проте справу зам'яли."Українській правді" в поліції підтвердили факт затримання вказаного авто. Також уточнюється, що тест показав незначне сп'яніння близько 0,27 проміле.

"Пізніше виявилося, що вона там чи не знаходиться… Мене привезли на огляд в клініку і зробили тест, який показав незначне перевищення (алкоголю в крові. – Ред.)", – сказав нардеп.

За його словами, показник алкоголю в крові, за результатами експертизи, склав 0,27 проміле при допустимому значенні 0,2. Також він показав документ про це, а також довідку, зроблену на наступний день, в якій говориться, що за станом на 19:50 ознаки сп'яніння у нардепа не виявлені.

Різаненко заявив, що очікує рішення суду, а поява інформації в мережі вважає провокацією.