На зустрічі Порошенко сказав, що заборонив з'являтися на передову будь-яким кандидатам у президенти.

У мережі з’явилося відео, на якому бійці полку "Азов" ігнорують привітання президента Петра Порошенка та ставлять йому незручні питання про корупцію в "оборонці" й провалену судову реформу. Відповідне відео з прихованої камери на своїй сторінці у Facebook виклав український журналіст Сергій Іванов.

З відеозапису видно, що бійці "Азову" відмовились привітати Порошенка і відповіли лише на привітання командиру полку. Перше запитання, яке йому поставили – по розкраданню армії. 

Коли президент почав говорити про слідство по кейсу (звільненого з посади першого заступника секретаря РНБО Олега, – ред.) Гладковського, то попросив вимкнути камеру. «Цікаво, звідки він знає, що листування, показане (журналістом Денисом, – ред.) Бігусом, і листування в матеріалах справи не збігаються? Невже хтось порушив таємницю слідства? Якщо так, то хто?» – задається питанням журналіст. 

Також Порошенко каже, що заборонив з'являтися на передову будь-яким кандидатам у президенти. «До речі, буквально днями читав допис Ірини Геращенко про те, що, мовляв, жоден кандидат крім Порошенка не їздить на фронт. А як їздити, якщо він заборонив?» – зазначив Іванов. 

З відео стає зрозумілим, що (начальник Генштабу ЗСУ Віктор, – ред.) Муженко вимагає солідарної підтримки Порошенка. 

«Виправте мене, якщо це не перевищення повноважень», – підкреслив журналіст. 

Окрім того, під час зустрічі Порошенку ставили запитання про саботаж розслідування вбивств на Майдані, люстрації суддів, а також про затримання ветерана "Азову" Дмитра Кухарчука.