Геннадій Москаль розповів, що Крим ніколи не був потрібен Україні, передає Корупція.Інфо

У своєму інтерв'ю голова Закарпатської ОДА зізнався, що Крим був зоною, де просто "відмивали гроші" і відпочивали перші особи країни і багаті олігархи. Це була зона, про яку згадували тільки на кілька місяців влітку, а потім знову забували.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

"Він був для України чужим. Крим для України – це була така офшорна зона, де відмиваються все награбоване, крадене. Все в землю перетворювалося, в купку землі. Будувалися будинки, палаци, на літо туди приїжджали" верхи "- все, хто мав гроші ", – заявив в інтерв'ю голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Москаль заявив, що не дивлячись на те, що про факт незаконних споруд та придбання землі знали всі, але Генпрокуратура нічого не робила.

"Верховна Рада кричала, що землю незаконно скуповують, будинки будують, але жодна перевірка нічого не знаходила. Коли я там працював, було близько десяти перевірок Генпрокуратури без результатів. Потім прийшли росіяни, за місяць все націоналізували. Всі будинки, палаци, все, що не мало підтверджуючих документів, було куплено за хабарі ", – підсумував Москаль".