Військові завдали серйозної шкоди бойовикам

Обстановка на Сході країни як і раніше напружена. За минулу добу в зіткненнях з противником загинули шість українських військовослужбовців, ще дев'ять отримали поранення.

За інформацією штабу АТО, бойовики вчора влаштували засідку поблизу населеного пункту Макарове в Луганській області. Під обстріл гранатометів і стрілецької зброї потрапив мобільний патруль МВС. Під час бою загинули три і отримали поранення п'ятеро правоохоронців.

В свою чергу українські військові нанесли удар по угрупованню "Спарта" в Донецьку. За попередньою інформацією було знищено 23 бойовика, ще 27 отримали поранення. Ватажок бойовиків "Моторолла" лише дивом уникнув загибелі.

Як повідомляє військовий експерт Дмитро Тимчук, місто Алчевськ Луганської області фактично перетворений на тилову базу бойовиків. Зараз тут відзначається концентрація живої сили й бойової техніки, складування матеріально-технічних засобів (боєприпасів, продовольства та інших предметів постачання), одержуваних з Росії.Також, за інформацією експерта, в районі Горлівки розгорнуто нове формування під командуванням якогось "Боцмана".

На даний момент формування обмежена в бронетехніці і артилерії (загальна кількість бронетехніки – до 12 одиниць, включаючи 3 танка, і до 4 установок РСЗВ). Однак його керівництво заявляє, що очікує серйозне посилення як бойовиками, так і важким озброєнням через Макіївку.

У Донецьку в другій половині дня поновилася робота важкої артилерії. Городяни кажуть, що знову чути звичний гуркіт артилерії.

Снимок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Кай Кіт