Найкращі сини воюють не за гроші, статки і нерухомість, а за Україну та її символи. Про це написав керівник Добровольчої української армії Дмитро Ярош у Facebook.

Подаємо його допис в оригіналі.

"Такими символами на Майдані були Герої, які впали за Україну, гімн, герб, червоно-чорний прапор, барикади, балаклава, піаніно.

На війні символів було і є достатньо.

У День Революції прошу всіх патріотів, хто плече в плече стояв з нами на Майдані, воював, воює, або допомагав і допомагає фронту – згадати про символи. Вони – рушійна сила суспільних процесів.

Декомунізація – це круто. Але ще більш важливою є деколонізація і утвердження України.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

І саме у цьому контексті Україні потрібна не Дніпровська, а Січеславська область.

Саме у цій площині потрібна "не повага до прав тих, хто за лінією фронту", а цілковита блокада всіх окупованих територій, заради звільнення яких йде ця війна, повна блокада російського неоколоніалізму, бо інакше їх імперіалізм нас знищить. Їх мова, їх традиції, їх символи – нас знищать.

Святослав Хоробрий, Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Максим Кривоніс, Іван Богун, Максим Залізняк, Іван Гонта, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Тарас Шевченко, Микола Міхновський, Іван Франко, Леся Українка, Дмитро Донцов, Симон Петлюра, Петро Болбочан, Євген Коновалець, Андрій Мельник, Роман Шухевич, Степан Бандера – це люди – символи двадцятого столілття.

Цей символізм продовжений у двадцять першому столітті, він продовжений у сучасній війні за незалежність і соборність.

В сучасності, на рівні битви під Жовтими водами – звільнення двох третин Донбасу. Луганщини, битва на Савур-Могилі , Піски, битва під Іловайськом, ДАП, Маріуполь, Дебальцеве тощо – символи сучасних перемог і трагічних поразок.

Символи, символи, символи.

Я звертаюсь до тих, хто зараз при владі або впливають на владу: "Ми, українці, можемо перемогти у нашій війні, тільки спираючись на символи, бо мотивацію до перемоги дають символи, а не гроші".

Спробуйте це зрозуміти, панове мільярдери і мільйонери, тимчасові владоможці на всіх рівнях.

Якщо ж програємо ми – ті що на фронті воюють за символи, ви – ті, хто при владі, і маєте мільярди, програєте у стократ. Бо вам є що втрачати.

Ми ж своїх символів, навіть мертві, не втратимо. Перемога буде за нами", – йдеться у дописі.