Наша команда завоювала на Європейських іграх 22 медалі – рейтинг усіх учасників Євроігор

Після шостого дня змагань на Європейських іграх 2019 року в Мінську  збірна України опустилася з четвертого на п'яте місце в загальному медальному заліку. У скарбничці нашої країни 22 нагороди: п'ять золотих медалей, десять срібних і сім бронзових. Лідирує в заліку команда Росії – 63 нагороди (28-15-20), слідом за ними йдуть білоруси – 45 нагород (15-11-19), на третьому місці – Грузія, у якої 22 медалі (6-6-10). А з четвертого загальнокомандного рядка Україну потіснили італійці, у яких 14 нагород – 6 золотих, 5 срібних і 3 бронзові.

36    Сан-Марино    0    0    1    1
Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх виступають понад 4 тисячі спортсменів з 50 країн, які сумарно повинні розіграти 199 комплектів нагород в 15 видах спорту. Збірна України відправила до Білорусі близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. 2000 року на Іграх в Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Зазначимо, що тоді як в Мінську розігрують медалі Європейських ігор, в Лозанні визначилися з місцем проведення зимової Олімпіади-2026. ABBA шведам не допомогла – змагання прийме Італія, яка з перевагою в 13 голосів обіграла скандинавів.