Вчора, 14 квітня, на телеканалі 1+1 відбувся другий прямий ефір вокального шоу "Голос країни". Учасники боролись за путівку до суперфіналу і саме вчора країна дізналась імена 4 щасливчиків, які мають шанси на перемогу у проекті.

Проте увагу прихильників знову привернули тренери проекту Тіна Кароль і Дан Балан, яких давно підозрюють у романтичних стосунках.

Під час виступу Потапа і його підопічних Вікторії і Карини Тіна і Дан станцювали запальний танець, який уже за лаштунками охрестили "весілля Кароль і Балана".

Потап і його підопічні Карина Арсентьєва і Вікторія Ягич заспівали гучну композицію «Найкращий день», що стала офіціальнім саундтреком до фільму «Скажені весілля». Як тільки заграла запальна музика, Балан і Кароль пустилися в танок. Горбунов тут же пожартував, що номер можна вважати «весіллям» зіркових тренерів.

До слова молдавський мачо уже давно залицяється до української красуні, з перших випусків проекту. Проте Тіна Кароль, як справжня жінка і приймає залицяння і відштовхує Балана водночас.