Довгоочікуване весілля поп-діви Насті Каменських (NK) з Олексієм Потапенком (Потапом) відбудеться, про що свідчить підготовка в одному з найдорожчих ресторанів під Києвом.

Про це йдеться у сюжеті журналістів ТСН, яким вдалося дізнатися, як встановлюють декорації до події року, про що вже давно говорять прихильники парочки (щоб подивитися репортаж про весілля Каменських і Потапа, проскрольте до кінця сторінки).

У день передбачуваного весілля, 23 травня, з'явилося підтвердження. Потап випустив знаковий ролик, де показав кадри з підготовки до торжества і відкрито зізнався в коханні до Насті.

Зазначається, що 22 травня, із самого ранку в ресторан під Києвом завозять квіти, техніку, повним ходом іде підготовка. Подію вже охрестили "музичним весіллям року", адже шанувальники по всій Україні та не тільки чекають на це. Інформацію про захід підтвердили представникам ЗМІ оідразу кілька офіціантів."Завтра ресторан буде повністю зачинений", — сказали у закладі, а один з офіціантів на запитання, чи має свято відношення до Потапа та Каменських, відповів ствердно.

У сюжеті нагадали, що вперше парочку застукали на Кубі у 2013 році, коли читачі надіслали фотографії, на яких хтось, схожий на музикантів, цілувався. Хоча на знімках не було видно, що це саме Настя та Олексій.

Тоді артисти відмовилися коментувати стосунки, але пізніше Потап розійшовся зі своєю дружиною, продюсером Іриною Горовою, і теорії фанатів у мережі рознеслися новою хвилею.

Після цього поруч із Каменських роками не було видно жодного чоловіка на публіці, а у 2018 році вона взагалі з'явилася з каблучкою, що нагадувала обручку. Зате коли почала поширюватися інформація про дату весілля, Потап віджартовувався.

"23 травня — день народження Юри Горового, мого друга. День черепахи — це тварина, яка символізує мудрість", — каже артист.

Також у тусовці розповідають, що на весілля запросили багатьох зірок — буде кілька сотень гостей. А в ресторані журналістам розповіли, що одне місце у них коштує до 1,5 тис. гривень, а щаслива парочка орендувала всю територію. На терасі вже поставили літні екрани, а на дальній доріжці стоїть арка, де Потап і Каменських даватимуть один одному клятви.‡агрузка...