Давайте спочатку пройдемося по заробітній платі самого президента, за 2017 рік вона склала понад 300 тисяч, проте вся сума була перерахована на благодійність передає Корупція.Інфо

Популярне: “Знайшла своє місце?”: Екс-заступниця Авакова, яка прославилася пікантними знімками, пішла на нову роботу

А от глава АП, Ігор Райнін заробив понад пів мільйона, де окладу лишень 198 тисяч. Судячи з премій та набавок, пан Ігор добряче попрацював минулого року. Та і заступник Віталій Ковальчук, який опинився зі своєю зарплатнею на другому місці – 431 тисяча, не далеко втік. Нумо поговоримо про найуспішніших помічників президента, адже його "на все і всіх не вистачає".

Зі слів підлеглих Петра Олексійовича, він може працювати до четвертої ранку. І в перший час роботи, працівники працюють на "знос", без великого матеріального заохочення, таким чином помічник перевіряється. Якщо ти вважаєш себе професіоналом, і тобі потрібні рамки графіку, і вихідний для тебе вихідний, а в другій ночі телефон вимкнутий, то для пана Петра, ти не віддана людина, і працювати в нього скоріш за все ти не будеш.

Згадаємо про найяскравіших представників, які відзначились своєю відданістю?

Артур Герасимов – головний по фракції – один із лідерів списку помічників, і поки що його досягнення ніхто не перевершив, адже від помічника до Головного по фракції не маленький шлях. Після заміни Кубіва у 2016 році, у 2017 році він стає головуючим – така собі неофіційна права рука.

Володимир Прокопів – столичний начальник, помічник президента з 2012 по 2014 рік, він контролював за даними різних ЗМІ," групу впливу Кононенко-Березенко" і саме він допомагав у підготовці підписання пакету документів які стосувались Асоціації з ЄС.

Володимир Гунчук – був помічником президента під час 7 скликання, але цього вистачило, щоб їх почали об'єднувати не тільки робочі нюанси в політиці, але і у бізнесі.

Ірина Фриз, помічниця, яка віддувається за все – це і не дивно, оскільки вона керує прес-службою президента, та контролює зв'язок з громадськістю та ЗМІ, а також була головною в департаменті інформ.політики в АП.

Ну і куди ж в нас час без охорони, Юрій Федоров, співробітник управління держохорони, окрім великої вислуги (16 років), декілька років працював на Порошенка особистим тілоохоронцем, хоча й не офіційно, а влітку 2014 року отримав заступника начальника УДО, і квартирку у 2015 році. Працювати на президента вигідно, адже кар'єрний ріст у всіх випадках помітний, чи не так?

І це ми розповіли тільки про публічних помічників, які дозволяли про себе знати. А скільки засобів впливу по всій Україні є в пана Президента? Про це залишається лише здогадуватись.