Депутат Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм не може бути призначений на посаду голови Національної поліції.

Про це повідомив член конкурсної комісії Євген Захаров. Він пояснив виключення можливості такого призначення жорсткими вимогами конкурсу, повідомляють Українські новини . За його словами, умовами конкурсу передбачено, що у відборі можуть взяти участь претенденти, які мають повну загальну юридичну освіту (фахівці або магістри, але не бакалаври), стаж роботи в галузі права не менше 7 років після отримання диплома і 5 років управлінського стажу, передає Корупція.Інфо

Тому Захаров зазначив, що не всі кандидати, які публічно заявили про участь в конкурсі, зокрема, депутат Найєм, їм відповідають.

"Він юристом не працював, він весь час працював журналістом. Я був здивований, що він буде подавати документи (на конкурс). Це фактично напрошуватися на те, що його документи взагалі не будуть розглядатися. Йому відразу ж відмовлять. Ну навіщо так робити, я не розумію. Для піару, для скандалу? " – сказав Захаров.

В той же час, за словами Захарова, прогнозується велика кількість учасників конкурсу на посаду глави Нацполіціі. Документи від претендентів прийматимуть до 8 січня 2017 року.

Наразі комісія провела 1 засідання і то не в повному складі. Наступне засідання заплановане на 18 січня 2017 року.