Головні новини України
Подобається

Назар Холодницький розповів про свою відставку

10/08/2018     Автор: Віра Грицишин
Назар Холодницький розповів про свою відставку

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що піде у відставку з посади тільки в двох випадках.

"Я піду у відставку в двох випадках: коли закінчиться термін повноважень або коли я прийму це рішення сам", – зазначив глава САП.

При цьому він зазначив, що не може коментувати твіти дипломатичних установ. Йдеться про повідомлення посольства США в Україні в Twitter, в якому прокурорів, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, закликали добровільно йти у відставку.

 

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Холодницький додав, що не знає, містив цей твіт натяк саме на нього (в ньому не була прямо вказано прізвище Холодницька – ред.), А не був загальним твердженням, оскільки "слідчі, заради сміху читають протоколи НСРД (негласних слідчих-розшукових дій – ред.) журналістам, теж повинні йти у відставку або сісти у в'язницю ".

Нагадаємо, коментуючи зафіксовану під час прослуховування його кабінету нецензурну лайку, Назар Холодницький визнав, що "є грішок". Зараз же, як стверджує глава САП, на різні робочі питання він реагує "виважено" і "літературним" мовою.