Назарчик Симоненко народився із вадою, яку довелося оперувати, коли йому виповнився лише один місяць. Але тодішня операція не врятувала, наслідки вади призвели до руйнування печінки, тож за кілька місяців дитині від мами у варшавській клініці пересадили печінку.

Відтоді життя малюка почало бути схожим на справжнє дитинство, але на початку 2021 року у хлопчика виявили онкологію вже аж на 4 стадії.

Лікування родина вирішила проводити у лікарні, де оперували малюка, де знають його історію.

Клініка почала лікування в борг, бо у Назара стан потребував негайної допомоги. Днями хлопчика прооперували і триває подальше лікування. «Лімфома 4 ст., метастази, 6 блоків хімії, 8 місяців лікування, ускладнення – кровотеча, зрештою знову операція, бо без неї ніяк. Мені здається, що я в страшному сні, та, на жаль, я не сплю, це відбувається з нами в реальному житті, мій маленький хлопчик терпить стільки болі, бо хоче жити, і він має на це право, Назар має право на життя, хоч воно і дорого коштує», – каже мама хлопчика.

Родина винна вже клініці Варшави понад 150 тисяч злотих – це космічна сума для української родини, вони дуже сподіваються на допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7520 1110 3796 Гері Іванна Євгеніївна