У Львові за одержання неправомірної вигоди затримано лікаря-невролога. Про це повідомила речниця нацполіції Світлана Добровольська.

Як встановили правоохоронці, 61-річна львів’янка, лікар-невролог неврологічного відділення одного з львівських медичних закладів, вимагала та отримала від 30-річної мешканки Яворівського району, матері дитини-інваліда, неправомірну вигоду у розмірі шість тисяч гривень за видачу витягу з медичної картки хворої дитини для подальшого оформлення державної соціальної виплати для дітей-інвалідів віком до вісімнадцяти років.Відомо, що мова йде про КНП "Міська дитяча клінічна лікарня Львова". Зараз лікарка перебуває на лікуванні у стаціонарі через "раптове" погіршення самопочуття.

Зловмисницю викрили працівники Управління Служби безпеки України у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Лікарці загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. ‡агрузка...