Генеральний прокурор України Юрій Луценко звинуватив кандидата у президенти, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка у брехні про те, що син генпрокурора не брав участі в АТО. У відповідь екс-міністр оборони вибачився перед Луценко-молодшим, проте жорстко відповів його батьку.

Суперечку політики вели на своїх сторінках у Facebook. Луценко зажадав від Гриценка вибачень за образу на адресу його сина і дав йому на це 24 години.

"Я дізнався, що кандидат у президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Дмитра Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту. Даю 24 години для вибачень", — наголосив він.

За словами Луценка, його син Олександр пішов на фронт на Донбасі у 2014 році добровольцем і служив солдатом 2-ої гармати 1-го вогневого взводу 2-ої батареї 1-го гаубичного дивізіону 55-ої Запорізької бригади. Політик також виклав у соцмережу фотографії сина під час проходження служби в АТО.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зі свого боку Гриценко відмовився вибачатися перед Юрієм Луценком, але попросив вибачення у його сина Олександра Луценка, який, за його словами, дійсно був добровольцем в АТО.

"Генпрокурор Луценко занадто обурився моїм інтерв'ю Дмитру Гордону. Де я сказав про високі чини, які ховали своїх синів від мобілізації. Хтось повністю, хтось після декількох місяців в АТО завчасно повертав їх додому, або в парламент, або в "Укроборонпром". Коли інших хлопців мобілізували на рік і більше", — написав Гриценко.

"Я знаю, що Луценко-син дійсно доброволець, воїн, знаю, що він був в АТО, хоча і далеко не рік, як інші. Але воював, і честь сину і хвала. Якщо мої слова його якось зачепили, то Луценку-сину я приношу свої вибачення", — додав політик.