Причиною землетрусу поблизу Маріуполя стали процеси, пов'язані з рухом тектонічних плит. Про це з посиланням на Інститут геофізики імені С. І. Субботіна НАН України повідомляє прес-служба мерії міста, передає Корупція.Інфо.

"Координати осередку землетрусу, отримані за даними українських сейсмічних станцій і найближчих сейсмічних станцій Глобальної сейсмічної мережі, оцінюються як: широта 47,35°N , довгота 37,52°E, глибина осередку 10 км. Завдяки великій глибині осередку, землетрус відчувався на значній за площею території. В епіцентрі землетрус проявився з інтенсивністю 6 балів за шкалою MSK-64. Він відчувався людьми в Маріуполі, Бердянську, Запоріжжі, Дніпрі, Донецьку, Ростові-на-Дону і багатьох інших населених пунктах", – йдеться в повідомленні.

Причиною землетрусу поблизу Маріуполя є процеси, пов'язані з рухом тектонічних плит. Його епіцентр розташований на північному краю потужного сейсмоактивного поясу нашої планети, що виник внаслідок колізії великих континентальних плит: Євразійської, Африканської, Арабської та Індійської.