свічка

За даними проведеної комплексної експертизи, під Іловайськом у серпні минулого року загинули 366 українських військових і 158 зникли безвісти. Крім того 128 бійців потрапили в полон терористів.

Про це розповів військовий прокурор Анатолій Матіос, посилаючись на результати експертизи. Новину повідомляє «Преса України», передає Коруцпія.інфо

Сьогодні, 14 серпня, в Києві оприлюднили результати експертизи подій військової операції під Іловайськом.

«Втрати особового складу українських Збройних сил, Національної гвардії, МВС складають 366 загиблих, 429 поранених. 128 потрапили в полон, 158 вважаються до цього часу зниклими безвісти», – зазначив військовий прокурор.

Додамо, у Генеральному штабі Збройних сил України виправдовуються за трагедію під Іловайськом зазначаючи, що підкріплення готувалося на 1-2 вересня, тому надійшло запізно.

«Для Іловайська на 1-2 вересня готувалися дві бригади підрозділом понад 2 тис. осіб, які повинні був деблокувати Іловайськ, завдати поразки російським військам. На жаль, внутрішня ситуація, яка була тоді в Іловайську, не дозволила чекати тих дат. Насправді, це підкріплення, яке надійшло пізніше, завдало поразки російським військам. Був здійснений рейд, який ми зараз оприлюднюємо, який фактично зупинив їх подальший наступ, коли були нанесені суттєві втрати», – запевнив радник начальника Генштабу Руслан Кавацюк.