Президенту України Володимиру Зеленському недостатньо бути хорошою людиною, йому необхідно щось більше

Щоб бути президентом, недостатньо бути просто хорошою людиною і не красти. Про це у відео-інтерв’ю розповів політтехнолог Сергій Гайдай.

За його словами, у президента в першу чергу повинна бути концепція і воля до її виконання. Тому що як тільки концепція почне втілюватися в життя, перше, що стане на шляху — масовий опір.

«Президенту потрібна політична воля. Здатність звертати увагу на опір, йти і домагатися своїх цілей. Іноді — робити те, чого ніхто до нього не робив. Є країни, які проходили цей шлях — Польща, країни Балтії, Грузія», — каже Гайдай.

Також політтехнолог відзначив, що Володимиру Зеленському потрібна не просто компетентна команда, а команда, компетентна в баченні майбутнього. Одночасно з досвідом, але без досвіду в старій політичній системі.

«Єдиний досвід, який присутній зараз у нашій країні і може знадобитися — це досвід Грузії, досвід Михайла Саакашвілі і його команди. Треба їх звати і питати — розкажіть, будь ласка, про свій досвід. Звичайно, його не потрібно копіювати повністю — це всі розуміють», — вважає Гайдай.