В інтерв’ю Дмитру Співаку Дмитро Разумков відповів на питання, які давно цікавили українців.

Коли ви усвідомили, що ви спікер парламенту? Велика частка заслуги в тому, що народ побачив в Зеленському не тільки талановитого актора і бізнесмена, а й можливого політика і бізнесмена, є і у вас, безумовно. Ви хотіли стати спікером?

– Так. У мене не було амбіцій прем’єр-міністра, тому що я розумів всю відповідальність, якої вимагає ця посада. Я не боюся відповідальності, але, розумію той рівень і ті питання, якими мав би володіти прем’єр-міністр, і ту школу, яку він би мав би пройти.

– Коли ви для себе зрозуміли, що ви будете спікером?

– Коли за мене проголосувала Верховна Рада України.

– За вас проголосувало 382 осіб – це найбільша кількість тих, хто проголосував за спікера українського парламенту за всю історію.
Ви розмовляли з Зеленським, ви говорили, що ви хочете бути спікером?

– Так, такі розмови були.

– І ви отримали від нього добро?

– Так. Але під час виборчої кампанії позиції не ділили. Уже після того, як вона завершилася, коли ми розуміли і результат, і все інше, це було саме так.

– По закінченні року ви і далі відчуваєте себе … Можете сказати, що ви член команди Володимира Зеленського?

– Прийшла велика команда спочатку після виборів президента, потім вона значно розширилася, завдяки парламентським виборам, і всі розуміли ту відповідальність, яка на нас лягла. Ми говорили тоді, і зараз говоримо, що тільки спільно працюючи на результат, можна його досягти – тому, так.