Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який був першим номером виборчого списку партії «Слуга народу» в обласну раду Одеської області відмовився від депутатського мандата.

Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера»

«Депутатом обласної ради я не буду. Закон дозволяє об’єднувати посади, але я вважаю, що потрібно добре робити щось одне, тому від посади депутата облради я відмовлюся», – зазначив Степанов.

Нагадаємо, що за підсумками виборів в Одеську облраду партія «Слуга народу» посіла друге місце, за неї проголосували 17,5% виборців області. Перше місце зайняла партія «Опозиційна платформа – За життя» з 26,81% голосів.

Також Степанов закликав мерів ставити здоров’я людей вище передвиборних інтересів.

Відноситися до виборців як до людей закликав мерів, яких чекає другий тур міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу сьогодні, 14 листопада.

“Окремо хочу звернутися до деяких мерів, у яких попереду другий тур. У когось завтра вибори, у когось через тиждень. У мене до вас одне прохання: почніть ставитися до своїх виборців як до людей, а не як до електорату. Повірте, життя і здоров’я будь-якого громадянина, будь-якої людини, набагато важливіше, ніж будь-які передвиборні речі, будь-яка політика “, – заявив Степанов.

Степанов назвав карантин вихідного дня, введений Кабміном і проти якого заперечують мери багатьох міст, заходом, який допоможе зупинити зростання захворюваності коронавірусом.