В.о. голови регламентного комітету парламенту Павло Пинзеник заявив, що обмеження доступу до кулуарів Верховної Ради дозволить уникнути конфліктів між депутатами та журналістами, але навряд вдасться ухвалити це рішення, передає Корупція.Інфо

"Це як у дитячому садочку вирішують конфлікти: ти іди в той куток, а ти – в той. Не будуть перетинатись журналісти і депутати – не буде конфліктів", – сказав Пинзеник.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

За його словами, він не знає як зробити акредитацію, але знає, як розділити приміщення.Він зазначив, що наразі є проблема з видачею акредитацій.

"За останню добу з‘явилось стільки захисників журналістів, на цьому зроблять таку політику, що побачите, нічого з цієї ініціативи не вийде і ніяке рішення ухвалене не буде", – підсумував голова комітету.

Як повідомлялось, Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради пропонує створити у парламенті прес-центр для журналістів, водночас обмеживши їм доступ до кулуарів на першому й другому поверхах.

Пізніше Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації заявив, що проситиме спікера парламенту Андрія Парубія врахувати позицію журналістів щодо питання закриття для них кулуарів парламенту, як це рекомендує Регламентний комітет Ради.