Хлопець повернувся в Україну.
Після довгих місяців лікування в Харкові і реабілітації за кордоном, 25-річний патрульний Василь Маркович повернувся додому, передає Корупція.Інфо.

Популярне:
«Набирає нових членів партії»: Як відомий політик в басейні з оголеними «хлопчиками» розважався. Видовище не для людей зі слабкими нервами


Нагадаємо, в грудні минулого року прямо під під'їздом будинку його до напівсмерті побила компанія гопників. Тоді прогнози медиків були найсумніші, але рідня не здавалася – хлопця буквально за волосся витягли з того світу. Викликали йому кращих фахівців, лікували пролежні, з палати практично не виходив масажист. Незважаючи на це, лікарі шепотіли за спинами родичів: мовляв, дарма стараються, нічого з цього Васі не вийде, вивести його зі стану «овоча» може тільки диво.

І диво сталося. Зараз Маркович почав розмовляти, намагається самостійно їсти і вже дав свідчення слідству.

«А ще Вася вчиться ходити за допомогою вертикализатора. Йому боляче, але терпить. Вже самостійно читає. Днями спілкувався зі слідчим, яка веде його справу. Сказав, що зможе впізнати тих, хто на нього напав, якщо побачить їх вживу », – розповідають колеги-патрульні.


Копи кажуть: повернувшись зі Швейцарії, Василь, нарешті, зустрівся з дівчиною, яка зіграла чи не найважливішу роль в його порятунок. Харківська патрульна Ляна Теремкова свого часу підняла на вуха громадськість і людей в погонах, активно збираючи гроші на лікування незнайомого хлопця. Днями вона з'їздила в Полтавську область, звідки родом Маркович, провідати свого підопічного. До цього молоді люди бачилися півроку тому в палаті реанімації, коли Вася був в напівпритомному стані.

За словами очевидців, зустріч була настільки зворушливою, що хлопець чи то жартома, чи то всерйоз висловив бажання одружитися на своїй рятівниці.

В патрульної поліції уточнили: на сьогодні їх колезі Василю Марковичу оформлена інвалідність і нарахована пенсія.

«Будемо думати, куди можна ще відправити Васю на реабілітацію, тому що у нього хороші перспективи до того, щоб почати ходити. Будь-яка клініка, де є вертикалізатор, йому підходить. А в Україні таких багато », – підсумували копи.