Нова Антикорупційна стратегія буде спрямована на переведення послуг в онлайн та має охоплювати напрямки з найбільшими корупційними ризиками. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Руслан Рябошапка на конференції Центру політико-правових реформ.

Під час заходу було представлено проект нової Антикорупційної стратегії. Відповідного документа в Україні не було з 2017 року.

«По-перше, необхідно передбачити у стратегії фокус на діджиталізації роботи влади. Ініціатива Президента «Держава у смартфоні» передбачає переведення максимальної кількості послуг в онлайн, адже з проявами корупції можна боротися саме цифровими технологіями. По-друге, важливо, щоб стратегія була максимально стислою та чіткою і фокусувалася на конкретних корупціогенних темах: державні банки, енергетика, видобувна галузь, оборонна сфера», — наголосив Руслан Рябошапка.

Зі свого боку керівник департаменту розробки законодавства та програми «USAID ВзаємоДія» Роберт Сіверс запропонував зосередитися на трьох аспектах: лаконічність стратегії, окремі антикорупційні програми органів державної влади та комунікація для виховання нульової толерантності до корупції.

Раніше повідомлялося, що 25 липня президент України Володимир Зеленський зустрівся з новообраними народними депутатами від партії “Слуга народу”, щоб обговорити ряд принципових питань.