Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 грудня, повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає Корупція.Інфо

"Дєєву звільнили за власним бажанням", – сказав він.

Нагадаємо, 11 листопада новим заступником міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції стала 24-річна Анастасія Дєєва.

Таке рішення піддавалося критиці через вік новопризначеної. Також в пресу потрапили фото Дєєвої в стилі "ню".

Після цього заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що фотографуватися кожен може, як йому подобається, однак Дєєву призначено заступником міністра МВС з порушенням процедури. Зі свого боку Арсен Аваков заявив, що призначення Дєєвої пройшло з урахуванням співбесід та проведення спецперевірки.

При цьому в МВС підтвердили, що призначення Дєєвої відбувалося без конкурсу.

Доповнимо, що Анастасія Дєєва, в день свого звільнення з МВС відпочиває з чоловіком і подругою в Стамбулі.

На своїй закритій сторінці в одній з соцмереж дівчина опублікувала фото і відео з Туреччини.

Судячи по знімках, Дєєва відмінно проводить час: оглядає визначні пам'ятки міста, відвідує місцевий відомий ринок і обідає в кафе. У підписі до однієї з фотографій дівчина написала, що вперше в Стамбулі і місто їй дуже подобається.Нагадаємо, що у студентські роки Дєєва була помічницею депутата від «Партії регіонів» Леоніда Кожари. До призначення заступником Авакова була радником у МВС. У цей період вона встигла потрапити в скандал, оскільки в мережі з'явилася її відверта фотосесія з оголеними грудьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: “Хліб за 16 гривень, в гаражі порожньо, проте дружина красуня”: Невідомі факти з життя міністра Андрія Реви