Верховна Рада змінить графік роботи та проведе позачергове засідання 17 березня у зв’язку з можливим поширенням корона вірусної інфекції в Україні.

Про це спікер ВР Дмитро Разумков на погоджувальній раді 16 березня.

“Про подальші дії. Думаю, що найближчим часом нам необхідно буде провести позачергове засідання ВР, де розглянути питання законопроєкту, який буде найближчим часом запропонований до розгляду. Він пов’язаний з питаннями, які прямо допомагають різним гілкам влади у питанні боротьби з коронавірусом. Там цілий комплекс заходів”, – заявив Разумков.

Запропоновано провести позачергове засідання завтра (17 березня, – ред.) з 8 до 10, на яке винести 2 законопроєкти: перший, який зараз опрацьовується у комітеті, і другий – це питання, пов’язане зі зміною календарного плану нашої роботи”.

Разумков додав, що Верховна Рада не буде закриватися, але змінить свій графік роботи. Зокрема, до 3 квітня нардепи працюватимуть у комітетах. Спікер Ради відзначив, що таку пропозицію підтримали депутати від різних фракцій і груп, з якими він спілкувався.

Він також закликав усіх нардепів “відкласти будь-які політичні складові” і продемонструвати у ВР “єдину консолідовану роботу щодо тих викликів, які стоять перед нашою державою і не лише перед нашою державою”.

За словами Разумкова, наразі треба зробити все, що можна зробити на випередження, щоб не виникло того, що ми бачимо наразі з коронавірусом у країнах Азії і Європи.

Спікер Ради також додав, що попри обмеження доступу до будівлі ВР усіх, крім нардепів і деяких журналістів, проситиме дозволу запросити на позачергове засідання деяких представників уряду та інших установ.

Він також запевнив, що обмеження у доступі до Ради не позначаться на її відкритості – бо всі засідання будуть транслювати у прямому ефірі.