image-21

Білявка у шубі на Porsche, яка разом із чоловіком поскандалила з львівськими поліцейськими, вже прославилась на всю Україну. У ній впізнали уродженку Тернопільщини.

Неабиякого резонансу набуло відео львівської патрульної поліції із порушницею Правил дорожнього руху на Porsche Cayennе Світланою. Жінка із чоловіком не визнавали жодного свого порушення та ображали поліцейських, погрожували їм звільненням.

 

Мовляв, поліцейські причепились до них через дорогу машину та шубу. Згадуваний інцидент трапився на західному об’їзді Львова 18 березня та розійшовся багатьма регіональними і центральними ЗМІ України. Його з обуренням коментують користувачі соцмереж.

Однією із причин прискіпливої уваги до цього випадку стало те, що чоловік порушниці називав її «професором, кандидатом юридичних наук» Львівського університету ім. Франка. Відтак поліція розмістила інформацію про інцидент зі згадкою про місце роботи. Згодом в університеті повідомили, що згадувана поліцією особа не перебуває серед професорсько-викладацького складу. Тож поліція спростувала цю інформацію, однак зазначила, що відомості про місце роботи – згаданий вуз – вносила при заповненні адмінматеріалу сама порушниця. Штраф, який має сплатити водій, – 425 грн.

Як з’ясували невдовзі ЗМІ, жінка є начальником юридичного відділу однієї з львівських фірм. Також у соцмережах з’явилось її ім’я та прізвище.

Порушницю упізнали її однокласники. Дехто перепостив сюжет зі скандалом на свою сторінку. Усі шоковані поведінкою жінки.

– Я не упізнав відразу на відео нашої Свєти, – каже один із однокласників. – Думаю, що більшість би наших не впізнало. І лише, коли мені сказали, що на відео – вона, тоді дійшло. В школі вона була стрункою. Любила одягатись не так, як всі. Розумієте, на той час ще так не було прийнято – яскравий одяг, макіяж. Словом, то було без смаку, але не так, як у всіх.

Що цікаво, “гламурна пані” є і серед засновників місцевого підприємства, що займається вирбництвом, торгівлею сільсьгосподарської, лісової техніки . До слова, жінка також є досвідченим водієм – посвідчення отримала ще у 1998-му.

“Не дай, Боже, з діда пана”

У порушниці, яка так зневажливо поставилась до патрульної поліції, жителі Тернопілля впізнали Світлану – уродженку Козови. У 1998 році вона закінчила тамтешню середню школу №1. Це нам підтвердила жителька цього містечка Ольга (ім’я змінене), яка навчалась у цій же школі і пам’ятає Світлану.

– Я не здивувалася особливо, коли побачила Світлану у скандалі з патрульною поліцією, – каже Ольга. – Впізнала її відразу. Це мене особливо не здивувало, бо я її такою знаю. Мені образливо за свою школу. Школа гарна, то тільки одна така «пані» звідти вийшла. А також шкода маму Світлани. Словом: не дай, Боже, з діда пана. Ольга розповідає, що Світлана – зі звичайної родини, її мама виїхала на заробітки за кордон. Вчилася дівчина у школі нормально, але «понти» любила завжди. Хоч порівняно з теперішньою виглядала набагато простіше.

– Контраст між сьогоднішньою Світланою і колишньою великий, – каже Ольга. – Можна подумати, що були пластичні операції. Зовнішні зміни помітні, думаю, внутрішньо вона змінилася теж.

– То шуби і машини куплені за мамині гроші? – запитуємо.

– Ні, що ви, де та бідна мама заробляє стільки, – каже Ольга.

Після закінчення школи Світлана у рідному місті показувалася рідко, продовжує співрозмовниця. Ще має рідного брата. До речі, на фотографіях дво-трирічної давнини Світлана дуже струнка. Тоді як на теперішньому відео – з пишними формами. Це, як запевняє наше джерело, після пологів.

Dolce&Gabbana і Кариби

Скандал Світлани з поліцією набув поширення в Інтернеті. Користувачі обговорюють її поведінку, кепкують з гламурних фотографій в „Інстаграм” та інших соцмережах. До речі, жінка одразу закрила свої сторінки у соцмережах. Залишилася лише сторінка в «Однокласниках», де вона зареєстрована як Світлана Блонді. Останні її записи тут від 30 травня 2014 року. Як жартують користувачі соцмереж, очевидно, білявка забула пароль до цієї сторінки, тому досі не закрила її. Саме профіль в «Однокласниках» може багато розповісти про життя у «пшонка стайл».

На її фотографіях помітні деталі інтер’єру з надмірною розкішшю у поєднанні з несмаком. Окремої уваги заслуговує гардероб Світлани. Жінка – любителька взуття від Christian Louboutin – так званих лабутенів, а також стразів, дорогих парфумів, одягу від світових брендів. Помітна її пристрасть до всього леопардового. До речі, на одному з фото можна побачити і синю сумочку Hermes, з якою Світлана засвітилася на відео з патрульними.

«Долгожданная обновка», – пише Світлана під фотографією з цією сумочкою, викладеною в «Однокласниках».

Також на фото у цій соцмережі жінка хизується брендовим взуттям, парфумами, одягом та аксесуарами. Серед відомих брендів можна побачити Chanel, Dolce&Gabbana, Сartier, Valentino, Rene Caovilla. Все це коштує тисячі доларів. «Обожаю лабутени, моя новая обновка, пора мне ее выгулять», «Я и мои лабутени», «Я и снова Лубутены», – описує свої обновки на фото наша землячка (зберігаємо оригінальну орфографію – ред.).

Як бачимо, у соцмережі вона висловлюється російською мовою. З фотографій також видно, що Світлана часто відпочиває у дорогих та екзотичних місцях – Гаїті, Кариби, Маврикій, Лазурне узбережжя Франції, Монако. А також їздить у закордонні шопінг-тури.

«Июль 2013. Лазурный Берег Франции – я ограбила магазины», – пише на своїй сторінці Світлана. І далі: «Я весь день ходила по магазинам!!! Но мои Gucci не подвели!! Ножки не устали))».

image (9) image (8) image (7) image (6) image (5) image (4) image (3) image (2) image (1)

Джерело: “20 хвилин“