Новообраний президент України Володимир Зеленський повинен дати суспільству відповіді на ключові питання, в першу чергу про тарифи і корупцію, вважає позафракційний народний депутат Андрій Деркач.

На своїй сторінці в Facebook політик опублікував відкритий лист до Зеленського.

"Україні важливо почути ваші рішення з ключових питань. Питання №1 – тарифи і ціни на електроенергію і газ. Питання №2 – корупція в ПЕК з іноземною складовою в" Нафтогазі ", корупція і в" Укроборонпромі ", горезвісний" Роттердам плюс ", справа Крючкова і багато інших питань, які сьогодні є оголеним нервом української демократії ", – заявив в листі Деркач.

Нардеп застеріг Зеленського від повторення помилок попередників.

"Підтримали вас на рідній мені Сумщині, яку я представляю у Верховній Раді. 73% проти цієї влади. Це вирок. Володимир Олександрович, не дайте загнати себе в кут, як це зробив попередній президент, звівши всю парадигму своєї місії до трьох слів:" армії, мови, віри ". Цих понять набагато більше. їх сотні. І з них складається Україна. Збережіть їх, – написав він. – Мені на власні очі довелося спостерігати, як благі наміри кандидатів на найвищу посаду, починаючи з другого терміну Леоніда Кучми, швидко перетворювалися в склоки, інтриги, жадібність і неадекватність; спостерігати, як будучи поневоленим жаданням влади, "бронзовіли" президенти України. Хочу звернути вашу увагу, що економіка країни, ціни, тарифи, ВВП не визначаються кількістю нових облич, хороших хлопців або свіжих персонажів в системі управління. Це емпірично доведено протягом попередніх п'яти років ".

Деркач вважає, що з таким рівнем довіри новий президент має унікальний шанс реалізувати програму розвитку країни.

"Хочу вас запевнити, що всі позитивні і правильні рішення, які ви будете приймати, виходячи з волі наших виборців, будуть підтримуватися депутатами всіх рівнів", – підсумував в листі народний депутат.