Україна потрапила до списку найбільш корумпованих країн Європи.

Дослідження Міжнародної організації по боротьбі з корупцією Transparency International оприлюднило інформацію, що Україна опинилася в списку найбільш корумпованих країн Європи і Центральної Азії, при цьому в ній не прагнуть подолати корупцію.

Про це повідомляє Корупція. інфо

Також в списку стан з високою корупцією виявилися Вірменія, Боснія і Герцеговина, Литва, Молдова, Росія і Сербія.

Всі вони отримали найгірші оцінки з усіх ключових питань, що стосуються корупції.

Опитані учасники дослідження відзначили високий рівень корупції серед членів парламенту, високий рівень хабарів.При цьому, за даними опитування, Україна найменш активна в подоланні корупції.

"Дії влади України (86% респондентів впевнені, що влада погано справляється з вирішенням проблеми корупції), Молдови (84% респондентів), Боснії і Герцеговини (82% респондентів) та Іспанії (80% респондентів) отримали найгірші оцінки", – повідомляється в дослідженні.

Нагадаємо, що міжнародна неурядова організація Freedom House віднесла Україну до країн з частковою свободою в Інтернеті. Україна зайняла 38 місце в рейтингу, в 2015 році наша країна була 31.

Як повідомляли раніше, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук задекларував допомогу з безробіття, при цьому у політика 15 млн грн заощаджень.

Про це свідчать дані Єдиного державного реестрадекларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.