З’явилися нові подробиці у справі 16-річної дівчини з Кіровоградської області, яка пішла святкувати День Незалежності, але так і не повернулася

Про цю справу розповів на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. Він нагадав, що 16-річна Діана Хріненко з села Суботці Знам’янського району Кіровоградської області пропала в ніч з 24 на 25 серпня, не дійшовши до свого будинку 600 метрів.


Пізно вночі дівчина поверталася з місцевої дискотеки і по дорозі розмовляла по телефону зі своїм хлопцем. Він розповів поліції, що в якийсь момент їх розмова різко перервався, після чого він почув крики, а потім слова Діани:

«Я стікаю кров’ю, зателефонуй батькам, я поряд».


Поліція встановила місце нападу на дівчину і знайшла її телефон. Оглянувши місце події, правоохоронці прийшли до висновку, що дівчина стала жертвою тяжкого злочину.

Пошуки Діани ведуться вже шосту добу, проте поки її не знайшли ні живою, ні мертвою. Повідомляється, що до прочісування місцевості крім поліцейських була підключена Нацгвардія.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)


До цього ми повідомляли, що 16-річна Діана Хріненко зникла ще 24 серпня. Вона відправилася на святкування до центру села, але додому так і не повернулася.

Першим на сполох забив хлопець Діани, який зараз служить в армії. Він як раз розмовляв з дівчиною по телефону, коли почув її крик. Вона почала від кого відбиватися і зв’язок зник. Було це близько 12 ночі, коли дівчина вже поверталася додому.

Хлопець зв’язався з подружкою Діани. Уже пізніше в декількох метрах від будинку дівчини знайшли тільки її закривавлений телефон, а поруч на дорозі також були плями крові.

Тоді повідомлялося, що мати дівчини вважає, що це було викрадення.

«Допоможіть, ми доклали всіх зусиль, працює МНС, працюють волонтери, працюють АТОвці, дуже нас багато, мисливці приєдналися з собаками. Ми ходимо всюди – ми не можемо її знайти! Вона зникла, немов її десь тримають», – говорила вона.

Згодом в місцевих ЗМІ з’явилася інформація, що на передбачуваному місці зникнення 16-річної дівчини знайшли розірваний ланцюжок з іконою Святого Миколая, «які носять учасники АТО», чия вона – поки невідомо.