Олег Ляшко у Верховній Раді розповів, як ставиться до ситуації навколо Надії Савченко, передає Корупція.Інфо

За словами народного депутата в даний момент українське суспільство дуже зворушено і найголовніше політикам зараз необхідно не зіграти роль палаючого гноту. В першу чергу державі потрібно вирішити свої економічні проблеми, а не намагатися роздмухувати ситуацію навколо Савченко.

Популярне: Скандал у Верховній Раді: Луценко заявила, що Україна повинна визнати Путіна легітимним президентом

«У першу чергу українці думають, як прогодувати свою родину та поставити дитину на ноги. Для того, щоб суспільство заспокоїлося, необхідно дати людям роботу, достойну зарплату, впевненість у завтрашньому дні, мир і відновлення територіальної цілісності»

За словами лідера Радикальної партії, особисто він дуже сильно розчарувався в Надії, так як під час її ув'язнення в Росії називав її героєм і виступав за її негайне звільнення. Він заявив про те, що робота депутата полягає в підписанні необхідних для держави законів, а не влаштуванні переворотів. Він додав, що завтра готовий проголосувати за зняття з неї депутатської недоторканності.

«Надія Савченко разом з Володимиром Рубаном їзділі на окуповані территории, зустрічаліся з російською маріонеткою Захарченком, получил от него зброю и привезли в Київ, щоб вчинятися теракти. Мільйони людей боролися за ее звільнення не для того, щоб вона цілувалася Із Захарченком »