Після поштовху від подруги, школярка впала з 18-метрового мосту у річку та отримала травми. Повідомляє “BBC“.

Дівчина, яку штовхнула подруга, впала з 18-метрового мосту в річку у Регіональному парку Моултон-Фоллз у штаті Орегон і отримала серйозні травми.

Відео срашного падіння зняте на смартфон поширюється у соцмережах і показується в ефірі американських телеканалів. Постраждала вимагає, щоб її подругу забрали до в’язниці.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заявуПоширеною розвагою серед місцевих підлітків є стрибок у річку з 18-метрового моста. Постраждала 16-річна Джордан Хелгерсон довго не наважувалась стрибнути, допоки її подруга Тейлор Сміт не штовхнула її у спину. В результаті падіння, дівчина отримала переломи шести ребер, проколоті легені та інші внутрішні травми.

Після звернень обох сторін, прокуратура буде думати, чи відкривати кримінальну справу против 18-річної Тейлор Сміт, яка в свою чергу сказала, що подруга сама попросила її штовхнути. “Її не вистачало впевненості і вона попросила її штовхнути, я не думала про такі наслідки”, – заявила підозрювана.