Після того як в студії телеканалу “Україна 24” народний депутат Олександр Качура показав представнику партії “Європейська солідарність” Олексію Гончаренко фото його соратниці по партії Людмили Ковалевської (яка раніше підтримувала партію президента Росії Володимира Путіна – ред.) в компанії Марини Порошенко, народний депутат Максим Бужанський запропонував главі “ЄС” зробити харакірі.

Про це він написав на своїй персональній сторінці в соціальній мережі телеграм.

“Петро Олексійович! Після такого, як справжній самурай, ви повинні зробити харакірі собі і Парубію. Сміливіше, не ганьбіть п’яту колону”.

Нагадаємо, від партії Петра Порошенка “Європейська солідарність” до Київради балотується Людмила Ковалевська, яка раніше брала участь у виборах в російському Ханти-Мансійську від партії “Єдина Росія”.

Про це заявив телеведучий Дмитро Співак, з посиланням на блогерів в ефірі шоу “Рибний день” на телеканалі “112 Україна”.

“У списку” Європейської солідарності “до Київської міської ради йде одна жінка – Ковалевська, красива жінка, молода, симпатична … Виявляється, є люди, які знають біографію цієї жінки, – підняли відео, підняли фотографії, потрудилися блогери. І що цікаво , виявилося, що в зовсім недавньому минулому ця жінка, яка мала інше прізвище, увага: балотувалася і брала участь в політичному житті Російської Федерації від Ханти-Мансійська “, – розповів Співак.

Про біографію Ковалевської в середині вересня писав в Facebook блогер Ігор Мегера. Він повідомив, що справжнє прізвище Ковалевської – Тижненко, і опублікував її фото з символікою “Єдиної Росії”.