Президент України Володимир Зеленський прийняв рішення створити експертну групу для оцінки результатів проведеної "судової реформи" і підготовки законодавчих кроків для невідкладного вирішення проблем функціонування судової гілки влади.  Про це повідомляє прес-служба президента України.

 "Ми стурбовані ситуацією, яка складається останнім часом у зв'язку з проголошенням різними судовими інстанціями (зокрема" реформованими ") судових рішень, які, на думку юристів, не ґрунтуються на вимогах Конституції України і закону", – заявив заступник глави адміністрації президента Руслан  Рябошапка. За його словами, наявність ряду подібних судових рішень є "очевидним свідченням провалу судової реформи", яка проходила під контролем адміністрації п'ятого президента України Петра Порошенка.

 "У зв'язку з цим президент України Володимир Зеленський прийняв рішення створити експертну групу для оцінки результатів проведеної" судової реформи "і підготовки законодавчих і практичних кроків для невідкладного вирішення проблем функціонування судової гілки влади", – заявив Рябошапка.

 Крім того, за його словами, як і все українське суспільство, у президента Зеленського очікують швидкої і принципової реакції Вищої ради правосуддя на такі рішення судових інстанцій.