Олена Зеленська, дружина президента України Володимира Зеленського розповіла, як змінилося життя їхньої доньки після виборів.

Дружина кандидата в президенти України Володимира Зеленського зізналася, що чоловік вже переживає за майбутню професію дочки Олександри.

Зеленська зазначила, що 14-річна дочка Олександра останнім часом подумувала про журналістику, але після виборчої компанії вона повідомила, що не хоче в це лізти.«Плани щодо майбутньої професії змінюються, причому дуже часто. Вова з цього приводу починає трохи переживати, адже нам уже треба трохи готуватися до вступу. І хоча залишилося ще три роки, потрібно вже визначатися, які предмети повинні бути в пріоритеті. А Саша поки думає. Останні її думки були пов'язані з журналістикою, але після всіх цих скандалів вона сказала, що не хоче лізти в цей бруд. Ми намагаємося їй пояснити, що журналістика буває різною, не всі журналісти однакові. Так що поки вона вирішує», – розповіла Олена Зеленська.

Також вона зізналася, що в їхній родині панує демократія і всі обов'язки розділені. Якщо потрібно прийняти якесь глобальне рішення, то Володимир Зеленський і Олена Зеленська радяться з дітьми.