Український шоумен, який виступає під псевдонімів Вєрка Сердючка, Андрій Данилко зробив чергову гучну заяву. Артист зізнався, що втомився від великої сцени.

Така інформація була повідомлена порталом новин РБК-Україна.

Свій останній концерт Данилко дав ще в 2017 році на українському фестивалі Atlas Weekend. Після чого, шоумен вирішив зменшити обороти і не брати участь в сольних концертах і великих проектах. Єдиний виняток артист зробив для Євробаченні-2019.

У Андрія Данилка за два роки ще не з’явилося сильного бажання повертатися на сцену, хоча напрацьованого матеріалу багато

“Послухайте, мені треба самому скучити. Просто, коли ти 25 років (хоча вже більше) знаходишся в такому графіку, то не хочеться бути порожнім барабаном.

Припиняти повністю свою кар’єру артист не хоче. Просто чекає, коли з’являться сили і сильне бажання туди повернуться.

За словами шоумена, особливо складно дався йому конкурс Євробачення. Весь тиждень артист чекав, коли це все закінчиться. Цей виступ забрав дуже багато сил у Данилко: Звичайно, я постарався взяти себе в руки, але я собою незадоволений. Це могло бути точніше, з настроєм “, – повідомив Андрій.

Щодо дати, коли планує повернуться Вєрка Сердючка на сцену Данилко висловився коротко і зрозуміло, що

«… як тільки будуть сили, з’явиться і бажання. Все буде добре”.

Шанувальники сподіваються, що Данилко швидко набереться сил і знову повернеться на сцену. Вітчизняній естраді в даний час явно не вистачає таких позитивних артистів, як Вєрка Сердючка.