Голова Волинської обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко безсторонньо висловився про депутатів облради і заявив, що більше “не хоче працювати”.

Інцидент стався під час позачергової сесії ради у четвер, 10 грудня.

Так, депутати облради вирішили оцінити роботу Погуляйко на посаді губернатора і визнали його діяльність незадовільною. Крім того, обранці жителів регіону проголосували за висловлення недовіри чиновнику.

На початок сесії Погуляйко не прийшов, хоча, за словами голови облради Григорія Недопада, він був запрошений. Під час перерви на голосування в зал увірвався Юрій Погуляйко і в грубій формі висловив незгоду з рішенням депутатів. Губернатор. зокрема назвав народного депутата від “Слуги народу” В’ячеслава Рубльова “зрадником”.

При цьому Погуляйко пояснив свою відсутність на сесії тим, що не був проінформований про засідання, а о 11:00 він нібито був присутній на нараді з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

В кінці свого емоційного виступу губернатор перейшов до образ і побічно заявив, що має намір подати у відставку.

“Я не хочу працювати, офіційно заявляю. Я зроблю вам подарунок. Не хочу бачити морд ваших”, – сказав Погуляйко.

Вслід із залу засідань голові ОДА депутати вигукували: “Ви хам”.

Нагадаємо, раніше Полугяйко обіймав посаду першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації. Після цього президент Володимир Зеленський призначив його губернатором Волинської області.

У свою чергу депутати Волинської облради в жовтні минулого року прийняли звернення до президента Володимира Зеленському, в якому закликали главу держави призначити губернатором “патріота краю”.