Колишній заступник генпрокурора і соратник екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Давид Сакварелідзе зробив неоднозначну заяву про проблеми в системі МВС України.

Давид Сакварелідзе заявив, що Україні знадобиться кілька років, щоб навести порядок у правоохоронній системі.

“Не хочу нікого засмучувати. Порядку в правоохоронній системі ще довго не буде. Пару років, це як мінімум. Може і десяток. Хтось із нас, десь, можливо виключно тільки завдяки власному прикладу / ризику, зможе точково нанести удари, але це далеко не те, що потрібно. Така конструкція політичних взаємин і контексту. Доведеться чекати “, – написав екс-силовик.

Нагадаємо, в Україні кілька тижнів поспіль відбуваються резонансні злочини: поліцейські згвалтували і побили мешканку Кагарлика у відділенні поліції, після чого пригрозили розібратися з нею якщо вона кому-небудь розповість про те, що трапилося.

Через кілька днів в Броварах під Києвом рано вранці близько сотні перевізників влаштували перестрілку в житловому районі. Постраждали кілька людей. Місцеві жителі кажуть, що за кілька днів до НП в місті з’явилися чоловіки спортивної статури, які на зупинках транспорту змушували пасажирів сідати в маршрутки певного перевізника, однак поліція не діяла. Глава МВС Арсен Аваков заявив, що йому нічого не було відомо про підготовлювану провокацію.

І ось сьогодні в Одесі на ринку “Сьомий кілометр” серед білого дня влаштували перестрілку: постраждало двоє людей, групі нападників чоловіків вдалося сховатися.