Знахабнілий чиновник намагався втекти від питань про корупцію.

Інцидент стався в середу, 13 листопада, в Бориспільському районі Київської області.

Журналісти зустріли Миколу Гуральника, голову села Дударків, біля його позашляховика і почали задавати питання, які, очевидно, йому не сподобалися. Чоловік вирішив скоріше сховатися від кореспондентів, сів у машину і дав по газу, направивши авто прямо на людей. Таким чином, на капоті опинилися кілька людей, але це не зупинило сільського голову. Чиновник навіть прискорився. Тільки після того, як журналіст Артем Квашин вдарив і розбив лобове скло, Гуральник зупинив авто.

На місце викликали поліцію.

“Зараз написано заяву про перешкоджання журналістській діяльності та збиванні людей автомобілем! Добре, що фізичних пошкоджень немає у хлопців, які їхали на капоті, однак дідуся-жителя села забрала швидка на рентген”, – йдеться в повідомленні ЦЖР.

За словами Квашина, про намір провести інтерв’ю з Гуральником, журналісти повідомили сільраду заздалегідь. Але знімальній групі відмовили. Тоді вони вирішили приїхати до нього на прийом.

Раніше було відомо, керівництво НБУ попалося на незаконних діях. Зокрема, у скандал потрапив голова НБУ Яків Смолій та його заступник Олег Чурий. Аудитори Рахункової палати зловили топ-чиновників на незаконних поїздках бізнес-класом за державний рахунок.