Не так давно гумористичний колектив "Дизель шоу" повернулись на сцену після трагічної ДТП, яка забрала життя прекрасної актриси, Королеви Гумору – Марини Поплавської.

Актори студії декілька місяців приходили до тями і оплакували свою втрату. Проте життя продовжується і глядачі вимагають шоу –  нових жартів, нових облич.

На недавньому концерті у столиці "Дизелі" представили публіці нову учасницю колективу – білоруську красуню Марусю Грицук. Публіка сприйняла дівчину позитивно і можливо дівчина продовжить співпрацю з українськими гумористами.

Проте, не лише Маруся Грицук стала новою учасницею Дизелів. На своїй сторінці в Інстаграм актор Євген Сморигін опублікував фото у компанії вищезгаданої Марусі Грицук і у компанії телеведучого, теж білоруса, Дмитра Танковича.

"Як вам нові обличчя в Дизель шоу ??? Впізнаєте когось? 🙂 @dizelstudio Ну звичайно ж !! Так!", – прокоментував світлину Євген.

Невже Танкович також тепер учасник Дизель студії? І це тепер на постійній основі чи лише як запрошена зірка? Про це Сморигін не повідомив нічого.

У коментарях під фото шанувальники припускають, що Дмитро Танкович це заміна Олегу Іваниці, який раніше оголосив про те що покидає колектив.