Стало відомо, хто з нардепів і важливих політиків вигравав у лотереї або отримував щедрі подарунки від друзів і родичів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Їй не жити – її вб’ють!”: Люди готові на самосуд над Зайцевою

Інформація про те, що глава «Радикальної партії» Олег Ляшко виграв у лотерею півмільйона гривень, розбурхала громадськість. Цінним призом вже зацікавилися у НАЗК, де мають намір перевірити правомірність отримання цієї суми.

Тим часом з’ясувалося, що Ляшко виявився не єдиним щасливчиком, якому доля дарує розкішні подарунки.

Так, нардеп від БПП Павель Кішкарь виграв в лотерею 1,2 млн гривень, а Олексій Ленський, соратник Ляшка, всього 9,4 тисячі гривень.

Примітно, що свої багатства вони вказали в своїх деклараціях про доходи. Також деякі політики можуть похвалитися дорогими подарунками від членів сім’ї.

Наприклад, головний військовий прокурор Анатолій Матіос отримав 682 тисячі гривень в подарунок від дружини. Така ж щедра дружина виявилася і у члена «НФ» Андрія Тетерука — вона подарувала чоловікові 700 тисяч гривень.

Найбільше пощастило члену партії «Відродження» Олександру Біловолу — йому подарувала 3,7 млн ​​гривень проста пенсіонерка.

Як вже повідомлялось, голова фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олег Ляшко задекларував 571 тис. гривню виграшем в українській національній лотереї.

Також відомо, що Ляшко задекларував три виграші: 283 560, 153 485 і 134 000 гривень.

Після цього, неочікуваними виграшем Олега Ляшка зацікавилися представники НАЗК.