Нардеп Єгор Соболєв разом із своєю дружиною телеведучою Марією Падалко та дітьми поїхали відпочивати до Одеси. Фотографії з відпочинку Падалко виклала у соціальну мережу Instagram.

На світлинах вона з чоловіком та дітьми розважається біля моря, займається йогою. На іншій фотографії їх дочка Марія грається із собакою на пляжі.

Ще один пост телеведуча присвятила правилам бігу по піску. Марія розказала історію, як її чоловік Єгор Соболєв після бігу босоніж травмував коліно та написала, що більше 4 км по м'якому піску родина не бігає.


"Про те, як не треба бігати на морі. Зараз у відпустці бачу, як народ повторює помилки, які торік ледь не коштували моєму чоловіку здорового коліна. Минуло літа ми готувалися до марафону і, як ненормальні, бігали за "планом" і по 10, і по 18 км по піску. Тільки я – завжди в кросівках, а Єгор, ну як це люблять чоловіки – "ближче до природи" і "по-чоловічому' – босоніж! Коліно потім боліло так, що ми пішли до ортопеда. Лікар, почувши про біг по піску без спортивного взуття, зробив великі очі і просто сказав: "Зачєєєм!" Коліно ми зрештою вилікували, повернулися в звичний режим і по піску тепер обидва бігаємо в кросівках. І на короткі відстані. Навантаження на суглоби і так підвищене, а в Грибівці ще м'який берег, ноги провалюються."

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Раніше, ЗМІ повідомили, що цього року у санаторіях Верховної Ради відпочили тільки 3 нардепи. Минулого року їх було 4.