Суддя Печерського районного суду Києва Світлана Волкова, яка відпустила з-під варти командира “чорної роти” спецпідрозділу “Беркут” Дмитра Садовника, поновилась на посаді.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень, Волкова виграла суд ще 3 жовтня 2019 року. Про це “РБК-Україна” повідомили в апараті Печерського суду.

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду повністю задовольнив її скаргу і визнав незаконним рішення Верховної ради від 29 вересня 2016 року про її звільнення за порушення присяги.

Суд вирішив, що нардепи не мали права розглядати питання звільнення Волкової за її відсутності, поки вона була на лікарняному.При цьому, на даний момент суддя все ще є обвинуваченою у винесенні завідомо незаконного рішення про звільнення з-під варти “беркутівця” Садовника — фігуранта справи про розстріл 48 активістів Майдану.

Нагадуємо, у вересні 2014 року ексзаступник командира роти “Беркута” Дмитро Садовник, якого підозрюють у розстрілі майданівців, втік з-під домашнього арешту, його оголосили в розшук.

Пізніше з’явилася інформація, що він ховається на території анексованого Криму. У 2017 році Росія підтвердила, що Садовник отримав громадянство РФ.