Володимир Зеленський вже відреагував на прохання звільнити Андрія Богдана

Скандал з відставкою глави Офісу президента набирає обертів. Директор Інституту розвитку економіки України Олександр Гончаров звернувся до команди гаранта на своїй сторінці в Facebook.

Напередодні в ЗМІ з’явилася інформація, що Андрій Богдан подав заяву про звільнення за власним бажанням. У мережі навіть з’явилася фотографія документа, нібито, написаного главою Офісу. Варто відзначити, що його заступник, Руслан Рябошабка, спростував ці чутки. Олександр Гончаров припустив, що представник президента образився на вимоги українців, опубліковані в формі петицій.

“А. Богдан, повідомте нам, що відбувається? Ну, да, кому сподобається, що вже друга петиція 27 липня набрала на сайті Президента необхідні 25 тис. Голосів з вимогою звільнити А.Богдан, мовляв, він« не має права обіймати посаду Глави адміністрації Президента на підставі Закону «Про очищення влади». до речі, раніше Володимир Зеленський розглянув попередню петицію, проте А.Богдан залишив на посаді. І що? Тепер А.Богдан сам вирішив голосно грюкнути дверима? “, – поцікавився він у чиновника.

Експерт звернув увагу, що противники команди Володимира Зеленського сильно здали і опустилися до безглуздих методів боротьби. Так і зараз, в зв’язку з інформацією про звільнення Андрія Богдана, багато хто намагається насолити президенту:

“Мені здається, що зараз підхід меншини в суспільстві втратив об’єктивність і скотився до порожньої пропаганді і дешевим агіткам, де все, що відбувається в Україні видається лише в зелених тонах. У нас стало входити в моду заперечення всього позитивного і прагнення якомога болючіше вколоти найближчих соратників В.Зеленського “.

Тим часом, в соціальних мережах не вірять в остаточне сходження Андрея Богдана. Йому пророкують нові посади в політиці: “Уже перепрацював?”; “У прем’єра мітить напевно”; “Швидше за в генпрокурори, ніж прем’єри”; “Богдан не тримає удар? Тоді правильно зробив. Спадщина дісталася препаскудний!”.